Bize Ulaşın

Soru ve sorunlarınız için

Hakkımızda

İlk ninnilerinden hayata atılacakları güne kadar siz nasıl evlatlarınızın yanındaysanız, biz de 1993 yılından bu yana üstün kaliteli bebek odası, çocuk odası ve genç odası mobilyalarımızla hep onların yanında olmak için çalışıyoruz.

Yüzde yüz butik genç mobilyalarımızı, tasarımdan malzemeye, ebattan renge kadar her ayrıntısıyla sizin ve çocuğunuzun isteklerine göre üretiyoruz. Erken yaşta kaliteye alışmalarını ve büyüme yolculukları boyunca hayatın her alanında benzersiz estetik zevke sahip olmalarını amaçlıyoruz.

İstiyoruz ki çocuklar, butik mobilya ile süslediğiniz genç odasında her gün huzurla uyusunlar ve en güzel rüyaları görsünler. Her sabah gözlerini güven veren, ışık saçan, şık mekânlara açsınlar. Dünyayı değiştirecek fikirlerinin ilk tohumlarını bu eşsiz ve tamamen onlara özel genç odaları içinde atsınlar. İlk adımlarında, ilk kelimelerinde, ilk şarkılarında hep yanlarında olalım.

En zorlu sınavlara, onları asla yarı yolda bırakmayacak masalarda ve sandalyelerde hazırlansınlar ki, gerçek hayatın tüm sınavlarından başarıyla çıksınlar. İlk aşklarının ismini Sanat Kids markalı ranzalarına yazsınlar, resmini Sanat Kids imzalı dolaplara yapıştırsınlar. Ama o isimler silinip yenileri yazılırken ve resimler kazınıp yerine yenileri gelirken o karyolalar, bazalar, ranzalar, dolaplar, masalar ve çeşit çeşit mobilya hep aynı sağlamlıkta ve kalitede kalmaya devam etsin. Tuttukları takım yenildiğinde havada uçuşacak eşyalara da, çocuğunuz arkadaşlarıyla cıvıl cıvıl oynarken alacağı darbelere de yıllarca dayansın.

İşte biz kurulduğumuz ilk günden itibaren bu düşüncelerle bebek odası,  çocuk odası ve genç odası için sıfırdan mobilya tasarlıyor ve üretiyoruz. Avrupa Birliği E1 standartlarında ahşap malzemeler, doğayla ve insanla dost boyalar ve çok pratik, dekoratif bağlantı elemanları kullanıyoruz. Dahası, size yepyeni fikirler sunmak için iç mimari trendlerini ve dekorasyon modasını günü gününe takip ediyoruz. Her geçen gün yeni fikirler, daha hesaplı seçenekler ve daha pratik çözümler üretiyoruz.

Kaliteli imalat, benzersiz tasarım ve ulaştığımız yüksek müşteri memnuniyeti bugün ürünlerimizin sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de boy göstermesini sağlıyor. Sanat Kids imzalı çeşit çeşit karyola, baza, ranza, çalışma masası, kitaplık, dolap, şifonyer, komodin, beşik ve bebek karyolası yurtdışına ihraç ediliyor. Almanya, Hollanda, İngiltere ve Dubai gibi sembol adreslerde bebek odalarını, çocuk odalarını, genç odalarını süslüyor.

Üstün kaliteli, yüzde yüz özel tasarım bebek ve genç mobilya arıyorsanız sizi de ailecek Sanat Kids showroom’a bekliyoruz. Gelin, hayatınızdaki en değerli varlıklar için hayalinizdeki en güzel tasarıma birlikte karar verelim. Çocuklarımızı, biz yetişkinlere bile “keşke yine çocuk olsak” dedirtecek odalarda büyütelim.

Misyonumuz

Birinci sınıf malzemeler, yenilikçi tasarım ve çevreci yöntemlerle yüzde yüz özel üretim bebek ve genç odaları imal etmektir.

Vizyonumuz

Özgün bebek ve genç mobilyalarımızla her yaştan çocuğun gelişimini desteklemek, dünya ile kaliteli temel bağlar kurmasını sağlamaktır.